pravo

Анонс

Центр організовує:

18-20.09 – підвищення кваліфікації за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні» членів тендерних комітетів (уповноважених осіб замовника).
19.09 – навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання реалізації  Закону України «Про запобігання корупції» відповідальних осіб з питань виявлення та запобігання корупції в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад.
20.09 – навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання реалізації  Закону України «Про запобігання корупції» державних службовців Головного управління та  територіальних органів Державної казначейської служби України у Хмельницькій області та Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області.
20-21.09 — директор Хмельницького ЦППК — Баюк Микола Іванович візьме участь у Всеукраїнській нараді-семінарі керівників регіональних та обласних ЦППК та  у Х щорічних Рішельєвських читаннях у м.Одеса.
20-21.09 – за тренінговою програмою на базі Хмельницького Центру ППК навчатимуться представники фінуправління ОДА.

18