22-24.11 відбувся заключний етап та підведення підсумків навчання за ЗАГАЛЬНОЮ ПРОФЕСІЙНОЮ (СЕРТИФІКАТНОЮ) ПРОГРАМОЮ  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ державних службовців, які займають посади державної служби категорії “Б”, “В” (не рідше одного разу на три роки).

Професійна програма мала на меті забезпечити підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, розширити та поглибити їх знання, вміння, навички роботи, окреслити окремі практичні дії та сприяти обміну досвідом між колегами.

Досвідчені викладачі-практики допомагали учасникам програми краще розібратися з проблемними питаннями, які виникають в їх діяльності. Розглядалися теми: “Впровадження змін та мотивація в системі публічного управління”; “Організація контролю за виконанням вхідних та розпорядчих документів в органах влади. Запровадження системи внутрішнього контролю”; “Відкритість та прозорість органів влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації”; “Механізми психологічного захисту в сучасному інформаційному просторі”; “Культура ділового мовлення”; “Лідерство”; “Запобігання та протидія дискримінації в діяльності органів поліції” та інші.

Всі питання, які розглядалися під час навчання були цікавими та змістовними, а головне, були практичними, і викликали жваве обговорення.

Дякуємо всім, хто долучився до навчання.