Під такою назвою 13-15 березня 2017 року відбувся тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів служби у справах дітей облдержадміністрації, начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій та виконавчих комітетів  міських (міст обласного значення) рад.

DSCN3377Навчально-тематичним планом передбачалось висвітлення таких тем: «Основні напрямки роботи служб у справах дітей щодо захисту прав дітей. Особливості взаємодії органів опіки і піклування та об’єднаних територіальних громад з питань соціального захисту дітей»; «Питання ведення Єдиного електронного банку даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах»; «Підстави прийняття дітей до центру соціально-психологічної реабілітації дітей  та умови їх перебування у притулку»; «Порядок взаємодії служб у справах дітей та ЦСССДМ у процесі створення і забезпечення функціонування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей» та ін.

Із слухачами працювали: Магур Н.І. – начальник служби у справах дітей облдержадміністрації; Мельник Н.В. – заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Коцемир О.С. – вихователь-методист Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик»; Муляр Н.О. – начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області; Цимбалюк С.В. – начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в області та ін.

Підвищення кваліфікації дало можливість учасникам семінару поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та навички.