… під такою назвою 1-3 листопада 2017 року на базі Хмельницького центру ППК проходив тематичний короткостроковий семінар для представників юридичних служб виконкомів міських (міст обласного, районного значення) рад та органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад.

Протягом трьох днів підвищення кваліфікації слухачі прослухали теми, які розкрили досвідчені викладачі, а саме «Новий закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»: зміст та новели» (Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у.), «Правове регулювання повноважень місцевих рад з питань комунальної власності» (Гребенюк В.В. – консультант відділу бюджетних установ управління територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради), «Організація системи надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування» (Малинковська О.В. – заступник начальника управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради), «Актуальні питання земельного законодавства: від теорії до практики» (Циганюк І.М. – начальник юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області), «Основні вимоги до ведення діловодства в органах влади» (Гудловська Л.С. – начальник загального відділу апарату облдержадміністрації) та ін.

З учасниками семінару проведено анкетування, яке дало можливість їм оцінити організацію навчального процесу та його змістовне наповнення, висловити свої думки щодо проведених занять. За результатами анкетування 100 % респондентів відмітили, що в цілому задоволені освітнім та організаційним процесами в Хмельницькому ЦППК.