Під такою назвою 4-5 квітня 2016 року на базі Хмельницького ЦППК відбувся тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів з кадрової роботи та юристів управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

Відповідно до затвердженого навчально-тематичного плану зі слухачами було проведено лекції, тематичні зустрічі за такими темами: «Стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу області», «Правові, економічні, соціальні та організаційні передумови розвитку сільськогосподарського виробництва та сільських територій», «Проблеми і перспективи кадрового забезпечення агропромислового комплексу області», «Стилістичні особливості мови ділового спілкування» та ін. Під час тематичної зустрічі із заступником начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницьких областях Міщишином В.В. слухачами активно обговорювалась проблематика реформування державної служби.

IMG_1966Підсумки семінару підвели Будзінський В.Б. – директор Департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації та Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у.

Дивись ще: http://www.content.net.ua/registration/index.php?id=264