DSCN3176Під такою назвою відбувся тематичний короткостроковий семінар 7-9 лютого 2017 року. Навчання організовано для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та новопризначених фахівців із соціальної роботи органів місцевого самоврядування, які утворилися в результаті об’єднання територіальних громад області.

DSCN3180Упродовж семінару слухачі мали змогу обговорити разом із викладачами-практиками багато тем та питань, що стосуються їх повсякденної роботи. Зокрема, один день навчання було присвячено тренінгам «Особливості соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які опинились у складних життєвих обставинах»; «Здійснення оцінки потреб дитини та її сім’ї», які провели працівники відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: Мельник Н.В. – заступник директора — начальник відділу, Яцух Т.С. та Длугашевська Т.О. — провідні фахівці із соціальної роботи.

DSCN3182Підсумки навчання підвели Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.держ.упр. та Власюк Т.М. – директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.