Законом України від 19.09.2019 р. №114-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» визначено суттєві новели стосовно організаційно-правових процедур, механізмів проведення бюджетними установами, організаціями публічних закупівель. Реалізація нових норм відбудеться уже з 19 квітня 2020 року.

З метою роз’яснення прийнятих змін у сфері публічних закупівель, для членів тендерних комітетів органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій Хмельницький центр ППК організовує навчання за відповідною програмою, розрахованою на три дні. За результатами навчання слухачі спеціалізованих семінарів отримують сертифікат про підвищення кваліфікації встановленого зразка. У програмі передбачено розгляд порядку організації та проведення публічних закупівель в Україні; організації публічних закупівель через електронні сервіси; особливості роботи із протоколами аналітики та моніторингу публічних закупівель тощо.  Заняття проходять у формі тренінгів, практичного розгляду головних процедур публічних закупівель.

Відповідно  надісланих замовлень спеціалізовані семінари будуть організовані в Центрі 28-30 січня, 17-19 лютого, 11-13 березня 2020 року.