Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації

к. 201, буд. 8, вул. Героїв Майдану, м. Хмельницький, 29000
тел.: 0 (382) 79-59-72, e-mail: rcpk@univer.km.ua; cpk-metod@univer.km.ua

CУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ
В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

11 вересня 2020 року Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації завершив навчання посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад області за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування», перший етап якої відбувся 10-13 лютого, другий — 8-11 вересня 2020 року.

Під час навчання розглядалися питання вступу, проходження служби в органах місцевого самоврядування; роз’яснювалися правові основи, особливості застосування окремих нормативно-правових актів та колізії законодавства у сфері публічного управління та багато інших питань.

Реалізація другого етапу Програми змусила організаторів і учасників навчання не лише вивчати проблематику управління персоналом в період децентралізації, а й засвоювати цифрові технології, адже 8-11 вересня навчання відбувалося дистанційно в синхронному режимі (режимі реального часу).

Важливо зазначити, що Наталія Гнидюк (тренер, експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні») не залишала учасників навчання і в період з лютого до вересня. Пані Гнидюк консультувала, оперативно надавала ґрунтовні відповіді на болючі питання, що надходили від слухачів у постійно-діючій вайбер групі, яка була створена й адмініструвалася Центром ПК.

Зазначені заходи реалізувалися за підтримки Програмі Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» в рамках реалізації положень Меморандуму про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціацією об’єднаних територіальних громад» та Центром експертизи доброго врядування Генерального директорату з питань демократії Ради Європи.

Дякуємо представникам Берездівської, Війтовецької, Гвардійської, Городоцької, Грицівської, Дунаєвецької, Красилівської, Крупецької, Летичівської, Лісовогринівецької, Смотрицької, Солобковецької, Старокостянтинівської, Староушицької, Судилківської, Нетішинської, Славутської, Шаровецької ОТГ за активну участь у навчанні.