07-08 вересня 2017 року директор Хмельницького ЦППК взяв участь в семінарі на тему «Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління та децентралізації влади» (НАДС, м.Київ).

У заході взяли участь представники країн Східного партнерства; представники Асоціації міст України, Української асоціації районних та обласних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад, а також представники міжнародних організацій, зокрема Офісу Ради Європи в Україні тощо.

Слід також відзначити участь у семінарі представників країн-членів ЄС Якуба Янюри, представника Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки та Бартоломея Островського, незалежного експерта з питань місцевого самоврядування та демократії Республіки Польща, які створили ефективну платформу для обміну досвідом у заході.

Під час пленарної частини семінару учасники обговорили сучасний стан професійного розвитку публічної служби та сформували пропозиції щодо підвищення ефективності професіоналізації місцевого самоврядування.

ефективної системи професійного розвитку посадових осіб місцевого самоврядування.

У семінарі також взяли участь Олена Литвиненко, заступник голови Офісу Ради Європи в Україні, яка відзначила прогрес у процесі децентралізації та запропонувала організовувати підвищення кваліфікації на підставі узагальнених потреб органів місцевого самоврядування та Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України, який представив досвід співпраці Асоціації міст України з НАДС під час розроблення нового проекту Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Під час роботи у робочих групах, учасники семінару обмінялись думками та напрацювали пропозиції щодо підходів до побудови ефективної системи підвищення кваліфікації та подальших кроків щодо законодавчого забезпечення професіоналізації служби в органах місцевого самоврядування.

У рамках семінару, представники країн Східного партнерства та представники органів місцевого самоврядування відвідали Центр надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради, де мали можливість ознайомитись з практикою надання адміністративних послуг.

За результатами заходу учасники отримали сертифікати.