9-10 лютого 2022 року в онлайн-режимі підвищувала свою кваліфікацію група представників місцевих органів виконавчої влади за загальною короткостроковою програмою «ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ НА ПУБЛІЧНІЙ СЛУЖБІ».

День перший розпочався із тематичної онлайн-дискусії «Доброчесність як морально-етична складова діяльності публічного службовця», на якій слухачів особливо зацікавили питання доброчесності у контексті боротьби з корупцією. Їх висвітлювала Волощук Ірина Віталіївна – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Також насиченою та змістовною була наступна онлайн-дискусія «Відповідальність представників органів влади та місцевого самоврядування за корупційні правопорушення» від Загродської Людмили Іванівни – прокурора відділу забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Хмельницької обласної прокуратури.

Онлайн-лекція «Засади етики та службового етикету публічних управлінців» теж була схвально сприйнята учасниками навчання. Доцент кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, к.психолог.н Кушнірюк Володимир Михайлович не лише окреслив питання етикету в цілому й на державній службі зокрема, а й загострив увагу слухачів на законодавчому аспекті етикету.

Наступного дня учасники навчання мали нагоду прослухати онлайн-лекцію «Корупція як суспільне явище. Нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні». Набути нових знань слухачам допомогла Когут Ольга Володимирівна – доцент кафедри права Хмельницького національного університету, к.ю.н., доцент.

Усі учасники навчання пройшли підсумковий контроль (тестування з використанням системи Google Форми). Завершилося дводенне навчання надзвичайно корисною тематичною онлайн-дискусією «Е-декларування: практичні аспекти» від Гутника Олександра Сергійовича – завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький).

За результатами тестування всі слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації. ХмРЦПК бажає їм успіхів у подальшій роботі!