22 та 23 лютого 2022 року в онлайн-режимі підвищували свою кваліфікацію працівники органів виконавчої влади Хмельниччини, а також представники з інших регіонів України за загальною короткостроковою програмою «ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ НА ПУБЛІЧНІЙ СЛУЖБІ». Протягом навчання учасники удосконалили знання та навички  щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства, у тому числі фінансового контролю і правил етичної поведінки.

У перший навчальний день у форматі лекцій та тематичних дискусій було опрацьовано такі актуальні питання: «Корупція як суспільне явище. Нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні», «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів», «Професійна етика публічних службовців» та «Відповідальність представників органів влади та місцевого самоврядування за корупційні правопорушення».

Цікаво, інформаційно-насичено та пізнавально пройшов і другий день навчання. Тематичні онлайн-дискусії з таких важливих тем, як «Доброчесність та етика на публічній службі»,  а також «Е-декларування: практичні аспекти» допомогли учасникам навчання поглибити свої знання якісно новою інформацією. Завершилося дводенне онлайн-навчання тестуванням з використанням системи Google Форми.

Висловлюємо щиру подяку викладачам за використання інтерактивних методів навчання та актуальну інформацію щодо запобігання та протидії корупції:

ГЕРАСИМЮКУ Костянтину Харитоновичу – начальнику Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, к.держ.упр., доценту.

КОГУТ Ользі Володимирівні – доценту кафедри права Хмельницького національного університету, к.ю.н.

ЗАЯЦЬ Діані Дмитрівні – доценту кафедри публічного управління та публічної служби Інституту державного управління Національного університету «Львівська політехніка», к.держ.упр.

МАРТИНЮКУ Олександру Григоровичу – начальнику відділу забезпечення діяльності в сфері запобігання та протидії корупції Хмельницької обласної прокуратури, к.ю.н.

ГУТНИКУ Олександру Сергійовичу – завідувачу сектору з питань запобігання і виявлення корупції Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).

ВОЛОЩУК Ірині Віталіївні – головному спеціалісту Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

А усім учасникам навчання бажаємо професійних успіхів! Чекаємо на нові зустрічі!