5 жовтня 2017 року заступник директора Хмельницького ЦППК Гаман Т.В. взяла участь у круглому столі «Добровільне об’єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи», який проходив в рамках спільного виїзного засідання керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова Хмельницької обласної ради Загородний М.В., заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Кальніченко В.І. та голова Вінницької обласної ради Олійник А.Д.

В рамках зустрічі керівники Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Яцковський та Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко поінформували про стан добровільного об’єднання громад у Хмельницькій і Вінницькій областях протягом поточного року.

Під час роботи круглого столу Тетяна Гаман розповіла про навчально-методичне забезпечення професійної компетентності посадових осіб та проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу серед посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в умовах децентралізації.

Про стан виконання бюджету Хмельницької області та бюджетів ОТГ за півріччя поінформував директор Департаменту фінансів Хмельницької облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич.

Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля ознайомив присутніх із особливостями управління освітою в умовах децентралізації на Хмельниччині.

Голова Чемеровецької районної ради Хмельницької області Світлана Павлишина розповіла про стан процесів добровільного об’єднання у Чемеровецькому районі.

Досвідом щодо добровільного об’єднання територіальних громад на прикладі Томашпільського району Вінницької області поділився з присутніми голова Томашпільської районної ради Дмитро Коритчук.

Про процес об’єднання територіальних громад та про перші результати поінформував голова Бершадської районної ради Вінницької області Михайло Бурлака.

Після чого учасники виїзного засідання відправились в Дунаєвецьку селищну та Дунаєвецьку міську ОТГ для ознайомлення з інфраструктурою та роботою цих громад.