«Навчаючи інших навчаємось самі!» — крилатий вислів, який відомий всім. Однак його глибину розуміють ті, хто задіяний у навчальному процесі й особливо, в навчанні дорослих.

Дванадцять викладачів Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцево самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
з 5 по 9 листопада 2018 року пройшли навчання за програмою тренінгу для тренерів (ТОТ) «Поглиблена дидактика та методи навчання дорослих» у Берлінській академії публічного адміністрування.

Вказане навчання реалізовано в рамках співпраці Хмельницького центру ППК з Берлінською академією публічного адміністрування за підтримки й фінансування Програми «U-LEAD з Європою» та спрямовується на реалізацію реформи децентралізації в Україні.

Слова глибокої вдячності за організацію навчальної поїздки висловлюємо нашим партнерам: представникам Берлінської академії публічного адміністрування — пану Вольфгангу Широкі (директор), пані Андреа Шварцвальд (відділ міжнародних зв’язків), пані Ант’є Вінклер (координатор зі змішаного навчання); представникам Програми «U-LEAD з Європою» — пану Фольке Штампе (менеджер проектів, Німеччина), пані Юлії Сороці (молодший радник з посилення спроможностей U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку).

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg