24 та 25 травня 2022 року відбулося онлайн-навчання державних службовців місцевих органів виконавчої влади за загальною короткостроковою програмою «Ефективна комунікація та взаємодія».

У перший день онлайн-навчання було опрацьовано актуальні теми: «Публічні виступи і ефективні комунікації» та «Особливості комунікації в умовах війни: як забезпечити ефективну взаємодію» та «Психологічні аспекти ефективної комунікації та взаємодії».

Інформаційно та змістовно минув і другий день навчання, де було розглянуто не менш важливі питання: «Взаємодія органів влади з громадськістю» та «Принципи ефективної комунікації».

Завершилося дводенне онлайн-навчання тестуванням з використанням системи Google Форми.

Дякуємо усім учасникам навчання та викладачам-професіоналам:

НАГОРІЧНІЙ Ользі Степанівні – керівнику навчально-методичного відділу Хмельницького РЦПК, к.пед.н., с.н.с.

КУШНІРЮКУ Володимиру Михайловичу – доценту кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національно-технічного університету нафти і газу, к.психолог.н.

ВІЛЬЧИНСЬКІЙ Світлані Борисівні – психологу, бізнес-тренеру, спеціалісту з проективних методик.

АРХІПОВИЧ Тетяні Миколаївні – головному спеціалісту відділу аналітики та комунікацій управління інформаційної діяльності та аналітики Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

ЯЦИШЕНУ Вадиму Вадимовичу – голові громадської організації «Есперо» (психологу-практику).

Працюймо разом заради  перемоги!

Бережіть свої життя!

Все буде Україна!