13-14 травня на базі Хмельницького РЦПК відбулося онлайн-навчання для представників органів місцевого самоврядування області: «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДИ: ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ РОБОТИ».

Метою навчання було забезпечення підвищення рівня професійної компетентності представників тергромад, до компетенції яких належить управління комунальними закладами, розширити та поглибити їх знання, вміння, навички роботи, окреслити окремі практичні дії та сприяти обміну досвідом для організації та ефективної діяльності підприємств, які знаходять у спільній власності територіальних громад.

Вперше до навчання представників органів місцевого самоврядування  області долучився Володимир Гончарук – перший заступник голови Хмельницької обласної ради та поспілкувався щодо ефективної організації діяльності комунальних підприємств, готовності до змін працівників та керівників таких закладів, їх орієнтацію в роботі на результат тощо.

Протягом двох днів розглядалися питання розвитку та становлення місцевого самоврядування в умовах децентралізації державного управління, організаційно-правового  регулювання діяльності комунальних підприємств в територіальних громадах. Активно обговорювали слухачі новели законодавства щодо управління об’єктами спільної власності та оренда комунального майна, а також питання фінансування комунальних підприємств територіальних громад тощо.