Під такою назвою 1 лютого 2017 року проведено семінар-нараду на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для голів об’єднаних територіальних громад області та керівників фінансових відділів ОТГ.

Із вступними словами до присутніх звернулись: голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородній, т.в.о. заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Валерій Олійник, директор Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Яцковський.

DSCN3077У ході семінару директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич проаналізував бюджети об’єднаних територіальних громад на 2017 рік та повідомив про особливості їх виконання.

Про використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаними територіальними громадами у 2016 році та фінансування проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році розповіла заступник начальника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Світлана Пасічник.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич поінформував про особливості та заходи щодо впровадження реформ в галузі охорони здоров’я у 2017 році.

Із заходами щодо впровадження реформ в галузі освіти і науки у 2017 році ознайомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля.

Сергій Ткачук – директор юридичної консалтингової компанії «Партнери» розповів про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти та проведення тендерних процедур у 2017 році.DSCN3104

Із пропозицією співпраці Хмельницького університету управління та права з органами місцевого самоврядування та територіальними громадами області звернувся ректор ХУУПу Олег Омельчук.

DSCN3109Директор Хмельницького центру ППК Микола Баюк розповів присутнім про організаційно-методологічні засади підвищення професійної компетентності посадових осіб ОТГ.

Про особливості здійснення перевірок з питань охорони праці посадовими особами місцевого самоврядування розповів начальник управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков.

DSCN3085Валерій Напиткін – член Українського геральдичного товариства ознайомив керівників територіальних громад з основними правилами та вимогами до розробки та прийняття символіки сіл, селищ та міст області.

Під час наради-семінару велись активні дискусії, виникало чимало запитань, на які отримано ґрунтовні відповіді.