DSC_0677З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

Таку декларацію зобов’язані подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей ЗУ «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

16 березня 2017 року Хмельницьким Центром ППК проведено чергове виїзне заняття “Дотримання Закону України «Про запобігання корупції» посадовими особами місцевого самоврядування, депутатами місцевих рад. Е-декларування” для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів Полонської районної ради.

DSC_0682Під час заняття Жураківська Ю.А. – головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області акцентувала увагу присутніх на практичних питаннях щодо користування системою електронного декларування та особливостях дотримання норм Закону України «Про запобігання корупції».

Слухачі залишились задоволені організованим семінаром оскільки отримали доступні роз’яснення тих питань, на які вони раніше не могли знайти відповіді. Всі висловили побажання, щоб подібні зустрічі продовжувались.