В обмежувальних умовах, пов’язаних з COVID-19, семінар поєднує проведення онлайн-лекцій, самоосвіту та перевірку знань за допомогою Google-форм.

20 травня черговий семінар відкрили директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Микола Баюк  та начальник головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області Ольга Заярнюк.

Микола Іванович ознайомив слухачів з програмою семінару, умовами складання заліку, а також розповів про розвиток державної служби в умовах децентралізації.

Ольга Сергіївна налаштувала колег на ефективну роботу та ознайомила слухачів з основними напрями реформування пенсійної системи в Україні в контексті сучасної соціальної політики держави.

У проведенні онлайн-лекцій взяли участь: Інна Горячок, Тетяна Гаман, Тетяна Терещенко, Оксана Гуменюк, Ірина Волощук та викладачі-практики головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області.