СЬОГОДНІ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ ТВ7+ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ БУЛИ:
Продан Неля Василівна — начальник управління нотаріату Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)
Бурдуваліс Катерина Миколаївна — директор Державного архіву у Хмельницькій області.
За 30 років у Центрі підвищили кваліфікацію більше 72 тисяч управлінських кадрів Хмельниччини. З них 21586 осіб — службовці ЦОВВ та представники установ, організацій.
Тісна співпраця склалася із територіальними представництвами центральних органів виконавчої влади. Активну участь у проведенні навчань завжди брало Головне управління юстиції в області. Ця співпраця полягає не лише в організації щорічного навчання його представників на базі центру, а й у спільній методичній та роз’яснювальній роботі. Практично з перших років існування Центру до спільного проведення навчальних заходів, окремих тематичних зустрічей, обміну досвідом роботи та іншого залучаються працівники управління юстиції.
Щорічно на базі Центру навчаються і працівники Державного архіву у Хмельницькій області. Разом із тим, керівники його структурних підрозділів постійно залучаються до проведення навчань інших груп слухачів. Завжди є актуальною тематика нормативно-правового, науково-методичного та інформаційного забезпечення архівної справи та діловодства в органах влади.