В рамках проведення адміністративно-територіальної реформи триває процес добровільного об’єднання громад. Однією з форм підтримки громад є регулярне проведення навчань у різних форматах.

17-21 жовтня 2016 року на базі Хмельницького ЦППК відбулось підвищення кваліфікації за професійною програмою головних бухгалтерів об’єднаних територіальних громад області (ІІ етап).

Протягом навчальних днів слухачі ознайомились із законодавчими змінами в сфері місцевого самоврядування, економічними аспектами функціонування об’єктів комунальної власності в об’єднаних територіальних громадах; розглянули загальні положення відповідальності бухгалтера ОТГ; дізнались про особливості формування бюджету на 2017 рік, проведення інвентаризації в бюджетних установах та ін.

Тематичні зустрічі відбулись за участі Панасюка М.В. – заступника начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради; Дмитришен Я.Я. – заступника директора-начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації; Квятківської М.Ф. –  першого заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області; Даньковської Н.П. – начальника сектору надання матеріального забезпечення Виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; Гуменюк А.Ф. – директора аудиторської фірми „Аудит-Поділля”, доцента кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Хмельницького Національного університету, к.е.н. та ін.

Практичне заняття «Робота з реєстрами, WEB-порталами органів державної влади» провела Требик Л.П. – старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права.

За результатами вихідного контролю знань слухачам видані свідоцтва про підвищення кваліфікації.