12 червня 2018 року на базі Хмельницького Центру ППК відбувся ІІ тур конкурсу «Кращий державний службовець». У ньому взяли участь представники від районів. До участі у турі допущено 6 державних службовців у номінації «Кращий керівник» та 4 державних службовців у номінації «Кращий спеціаліст».

Конкурс проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Основними завданнями Конкурсу, зокрема, є:

  • виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;
  • вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;
  • виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, принципів державної служби.

До складу організаційний комітету з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Хмельницькій області у 2018 році увійшли: Бирка Ю.І. — керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації, співголова оргкомітету; Міщишин В.В. — заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, співголова оргкомітету; Баюк М.І. — директор Хмельницького  центру ППК, доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування Хмельницького університету управління та права, магістр державного управління, заступник голови оргкомітету; Волощук І.В. — головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, секретар оргкомітету; Байдич В.Г. — директор Державного архіву Хмельницької області, член оргкомітету; Гурна О.М. — заступник начальника відділу з питань персоналу та нагород Хмельницької обласної державної адміністрації, член оргкомітету; Дідик М.М. — заступник директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації, член оргкомітету; Ковтун І.Б. — декан факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права, кандидат економічних наук, доцент, член оргкомітету; Лисик Н.О. — голова Хмельницької обласної профспілкової організації працівників державних установ, член оргкомітету; Окорочкова І.Г. — головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, член оргкомітету; Продан Н.В. — перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, член оргкомітету.

В рамках конкурсу учасники першого туру, показали свої знання з питань службової етики та етикету державного службовця, пройшли співбесіду з питань державного управління, а також презентували доповіді з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.

  

За результатами виконаних завдань конкурсна комісія визначить у номінаціях 2 переможців, які представлятимуть область в Києві. По завершенню ІІ етапу конкурсу учасникам вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.