З метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців щорічно проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». Конкурс проводиться у три тури: І тур у березні — квітні, ІІ тур у травні — червні, ІІІ тур у вересні — жовтні щорічно.

4-514 червня 2017 року на базі Хмельницького Центру ППК відбувся ІІ тур конкурсу. До участі у турі допущено 15 державних службовців у номінації «Кращий керівник» та 13 державних службовців у номінації «Кращий спеціаліст».

Співголовами оргкомітету виступили: т.в.о. заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка директор Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Микола Баюк.

5-7До складу оргкомітету увійшли: Байдич В.Г. – директор Державного архіву Хмельницької області; Дідик М.М. – заступник директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації; Лисик Н.О. – голова Хмельницької обласної профспілкової організації працівників державних установ; Ковтун І.Б. – декан факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права; головні спеціалісти Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Окорочкова І.Г. та Волощук І.В.

IMG_3542IMG_3553В рамках конкурсу учасники першого туру, показали свої знання з питань службової етики та етикету державного службовця, пройшли співбесіду з питань державного управління, а також презентували доповіді з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.IMG_3549

За результатами виконаних завдань конкурсна комісія визначить у номінаціях 2 переможці, які представлятимуть область в Києві. По завершенню ІІ етапу конкурсу учасникам вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.