На ефективність роботи органів публічної влади впливають багато факторів, проте найбільш значимим є людський. Саме від професіоналізму державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування залежить якість виконання завдань і функцій держави, впровадження реформ.

Хмельницький Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (далі Центр ППК) є єдиним державним закладом післядипломної освіти, який виконує функції навчального та методичного забезпечення підвищення кваліфікації управлінських кадрів регіону та депутатів місцевих рад. Центр ППК здійснює свою діяльність за підтримки Хмельницької  облдержадміністрації та Хмельницької обласної ради.

Всього за  9 місяців  2018 рік  підвищили кваліфікацію в Центрі  2840 осіб , а саме: 

Підвищили кваліфікацію План Факт Додатково Всього
Державні службовці 555 563 131 694
Посадові особи місцевого самоврядування 1096 1813 85 1898
Працівники органів державної влади, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у сфері публічних закупівель 300 193   193
Працівники територіальних органів влади 55 55
Всього 1951 2569 271 2840

За результатами соціологічного дослідження «Якість навчального та організаційного процесів у Центрі ППК» 97% респондентів відмітили, що задоволені рівнем надання освітніх послуг у 2018 р. 

 

У наступному 2019 році Центр планує вдосконалити, оновити зміст підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, забезпечити його практичну спрямованість.

 

 

 

 • «Організаційно-кадрова робота»;
 • «Співробітництво територіальних громад»;
 • «Актуальні питання земельних відносин»;
 • «Надання адміністративних послуг у територіальній громаді»;
 • «Проектний менеджмент в територіальній громаді»;
 • «Електронне врядування»;
 • «Комунальна власність територіальної громади»;
 • «Актуальні питання діяльності депутатів місцевих рад»;
 • «Зелений, сільський туризм у територіальній громаді»;
 • «Практичні аспекти публічних закупівель»;
 • «Підвищення кваліфікації представників ОСББ міст області»;
 • «Навчання за професійною програмою вперше прийнятих службовців місцевого самоврядування» та ін.

Державні службовці місцевих, територіальних органів виконавчої влади будуть мати можливість підвищувати свою професійну компетентність з питань реалізації Закону України «Про державну службу», суспільно-політичних, соціально-економічних пріоритетів розвитку держави, області тощо.

Крім того, на замовлення органів влади, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Центр сьогодні узагальнює пропозиції на 2019 рік.

Форми навчального процесу – тренінги, практичні виїзні заняття, тематичні зустрічі, круглі столи, тощо.

Колектив Центру вдячний за змістовну співпрацю з структурними підрозділами облдержадміністрацій, виконавчим апаратом обласної ради, органами управління, керівниками територіальних громад і планує подальшу конструктивну, систематичну навчально-методичну, інформаційну роботу з органами влади, управлінцями області.

Очікуємо нових пропозицій з вдосконалення нашого партнерства.