12-13 вересня 2017 року за програмою тематичного короткострокового семінару «Практичні аспекти діяльності місцевих рад в умовах децентралізації та реформи місцевого самоврядування».

IMG_20170912_100617Упродовж навчальних днів слухачі обговорили актуальні питання роботи місцевих рад в сучасних умовах, дізнались про зміст та новели нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», дізнались про особливості роботи із зверненнями громадян в місцевих радах, навчились запобігати виникненню конфліктних ситуацій тощо.

IMG_20170912_100721З учасниками семінару працювали працівники виконавчого апарату обласної ради: Зеленко Т.І. – заступник керівника виконавчого апарату; Поліщук В.М. – керуючий справами; Бохонок Л.О. – заступник начальника управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку; Дунець О.М. – начальник відділу з питань забезпечення діяльності керівництва обласної ради. Також до навчального процесу залучались викладачі Хмельницького університету управління та права: Требик Л.П. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування, к.держ.упр. та Гуменюк О.Г. – доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук, к.психолог.н., доцент.

Підвищення кваліфікації дало можливість слухачам поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та навички.