Під такою темою проходить з 30 вересня по 2 жовтня онлайн-навчання ще однієї групи працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
Сьогодні, як ніколи, наступив час для наближеності освітніх послуг до місця проживання та проходження служби публічних службовців. Раніше це було однією із форм підвищення кваліфікації і, далеко не найпоширенішою. Глобальна пандемія COVID-19 внесла свої корективи і в навчальний процес Центрів підвищення кваліфікації. Ми, як і багато інших закладів освіти, стикнулися зі значними викликами – організацією навчання за різними дистанційними формами, незабезпеченістю матеріальними ресурсами, притаманними технічному обслуговуванню такого навчання, доступністю викладачів до можливостей проведення занять поза Центрами ПК, тощо.
Проте, попри всі обмеження, введення карантину та проведення різноманітних заходів ситуація, що склалася з коронавірусом продовжує розвиватися, і ми, незважаючи на усі складнощі змушені шукати нові підходи до навчання, зокрема, змінювати його формат. Ми стараємося робити це якомога ефективніше та результативніше.
Щодо організації навчання цієї групи слухачів, працівники Центру також підійшли з позиції індивідуалізації та диференціації підходів до формування їх професійних компетентностей.
Питання, що піднімаються на заняттях підбиралися з урахуванням особливостей діяльності Пенсійного фонду України в цілому та публічних службовців, зокрема – це і професійна діяльність відповідно до наданих повноважень та норм чинного законодавства, і практичні аспекти проходження державної служби та управління персоналом, і мовленева, комунікаційна, цифрова компетентності, і управління змінами, і орієнтування в механізмах психологічного захисту в сучасному інформаційному просторі.
Натхнення всім — і слухачам, і викладачам!