20-21 жовтня 2021 р.  тривало підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Хмельницької міської ради за спеціальною  короткостроковою програмою «Ефективна комунікація та запобігання виникненню конфліктних ситуацій».

Проблематика ефективної комунікації, запобігання виникненню конфліктних ситуацій та створення сприятливого психологічного клімату в колективі не втрачає своєї актуальності. Впродовж 2-х днів посадовці обговорювали теми: «Принципи ефективної комунікації», «Ефективна комунікація з громадськістю в публічному управлінні», «Кризові комунікації – практичний алгоритм дій», «Запобігання виникненню конфліктних ситуацій та створення сприятливого психологічного клімату в колективі», «Особливості спілкування з клієнтами, які мають відхилення в стані здоров’я».

Під час  навчання слухачі систематизували та поглибили свої знання  щодо сутності й особливостей комунікацій в управській діяльності. Закріпили вміння оцінювати та розвивати свої комунікативні здібності. Також приділялась увага питанню унеможливлення виникнення конфліктних ситуацій в колективі, при роботі працівників із відвідувачами та в інших життєвих ситуаціях.

За результатами тестування всі слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.