15-16 березня 2018 року у м. Київ відбудеться установча зустріч навчальних закладів з підготовки та підвищення кваліфікації у сфері публічного управління в рамках програми “U-LEAD з Європою”. Загальна мета цієї зустрічі — це посилення інституційних партнерських проектів та встановлення тісних двосторонніх робочих відносин між українськими та закордонними партнерами, а саме:

— Берлінською академією публічного управління та Хмельницьким ЦППК;

— Європейським університетом Віадріна та Запорізьким національним університетом;

— Малопольською школою публічного адміністрування та Вінницьким ЦППК.

В ході проведення зустрічі представники європейських та українських навчальних закладів обговорять та сформують конкретні заходи які будуть реалізовані в рамках партнерських проектів. Кожен проект буде включати компоненти для підвищення якості навчального процесу. Двостороння співпраця буде посилена через ряд зустрічей, які сприятимуть спілкуванню між двома партнерами.

Також, в рамках програми заходу відбудуться ознайомчі візити до  Полонської міської об’єднаної територіальної громади та Хмельницького ЦППК.

 

Довідково: одним із завдань програми «U-LEAD з Європою» є підтримка сталого розвитку системи освіти та професійної підготовки у сфері публічного управління та адміністрування. У зв’язку з цим Програма ініціювала дослідження, яке було присвячене оцінці поточних і потенційних можливостей установ, які проводять навчання для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. На основі критеріїв даного рейтингу було визначено 3 навчальних заклади для подальшої співпраці у сфері інституційного партнерства, а саме: Хмельницький Центр ППК, Вінницький Центр ППК та Запорізький національний університет. Ці заклади були відібрані як пілотні для впровадження проектів інституційного партнерства.

Дане інституційне партнерство є ініціативою Twinning, підтриманою
U-LEAD в рамках якої українські навчальні заклади співпрацюють з подібними освітніми структурами з ЄС. Ця ініціатива спрямована на посилення інституційних спроможностей вітчизняних навчальних закладів у сфері публічного управління.