Відповідно до Спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2019 році» від 28.01.2019 р. №33/12-о/2019-рс протягом  25-26 лютого проведено навчання директорів районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за програмою тематичного кроткострокового семінару.

Протягом навчальних днів дана категорія слухачів ознайомилась із такими темами: «Аналіз надання соціальних послуг центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2018 році»; «Впровадження інноваційних соціальних послуг: патронат і наставництво»; «Реалізація плану деінституалізації у 2019 році»; «Співпраця центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з лікарями-психіатрами щодо виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та мають проблему зловживання психоактивних речовин»; «Психологія сімейних стосунків» та ін.

Підсумки семінару підвели: Баюк Микола Іванович – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, к.держ.упр. та Власюк Тетяна Михайлівна – директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.