17 листопада 2020 року в режимі реального часу за спеціальною короткостроковою програмою «Дотримання вимог законодавства щодо доступу до публічної інформації та звернень громадян в органах місцевого самоврядування» проведено підвищення кваліфікації представників Славутської міської ради.

Із особливостями застосування законодавства з питань доступу до публічної інформації в органах місцевого самоврядування ознайомила завідувач правової роботи Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Марина Вінер.

Про «Доступ до інформації: гарантії та обмеження» розповіла головний спеціаліст відділу регіонального представництва в центральних областях Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Оксана Кізаєва.

Із заступником завідувача відділу роботи із зверненнями громадян виконавчого комітету Хмельницької міської ради Іриною Вовнянко обговорено практичні аспекти роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування.

Учасники семінару отримали відповіді на ряд своїх запитань, а після підведення підсумків ще і сертифікати про підвищення кваліфікації.