З 5 по 16 вересня 2016 року на базі Хмельницького центру ППК проходило підвищення кваліфікації за професійною програмою державних службовців, які працюють перший рік на державній службі.

Семінар відкрили: Мамчур Ю.М. – начальник відділу кадрової роботи апарату Хмельницької ОДА та Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у.

Протягом двотижневого навчання розглядались такі теми: «Децентралізація державного управління та реформування державної служби в Україні»; «Про актуальні питання організаційної роботи в органах виконавчої влади»; «Культура ділового спілкування»; «Організація контролю виконання розпорядчих документів в органах влади»; «Використання Інтернет-технологій у професійній діяльності держслужбовців»; «Взаємодія органів влади з правоохоронними органами в умовах реформування» та ін.

dscn1981Коло викладачів охопило велику кількість професіоналів з різних напрямків. Серед них представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, Регіонального офісу реформ та розвитку, Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру, Центру автоматизованого управління військового комісаріату, громадської організації «Есперо», Управління СБУ в Хмельницькій області, прокуратури Хмельницької області, ГУНП в Хмельницькій області, а також викладачів Хмельницького університету управління та права.

Підвищення кваліфікації за професійною програмою дало можливість учасникам семінару поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та навички.