18-19 жовтня 2016 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбувся тематичний короткостроковий семінар «Робота центрів соціальної реабілітації для дітей-інвалідів відповідно до Типового положення про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» для директорів центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

У рамках семінару розглядались такі теми: «Робота центрів соціальної реабілітації для дітей-інвалідів відповідно до Типового положення про центр  комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», «Проведення атестації педагогічних працівників центрів соціальної реабілітації для дітей-інвалідів», «Організація роботи з дітьми групи ризику віком до 2-х років», «Пропозиції щодо внесення змін до Типового штатного розпису центрів соціальної реабілітації для дітей-інвалідів» та ін.

Вперше слухачам була запропонована тема «Актуальні питання розвитку громадянського суспільства в умовах децентралізації», яку розкрив директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, м.д.у. Баюк М.І.

Підвищення кваліфікації дало можливість учасникам семінару поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та навички.