11-12 травня 2017 року на базі Хмельницького Центру ППК проходив тематичний короткостроковий семінар «Основні вимоги до організації діловодства в органах місцевого самоврядування» для секретарів органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад області та працівників, які відповідають за ведення діловодства.

IMG_3146Відповідно до затвердженого навчально-тематичного плану зі слухачами проведено тематичні зустрічі, практичні заняття, а саме: «Документаційне забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування: сучасний стан та перспективи розвитку»; «Основні вимоги до ведення діловодства в органах влади»; «Робота в системі електронного документообігу та з електронними порталами»; «Організаційно-методологічні особливості навчання посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад»; «Підготовка та прийняття до архівних установ області документів органів місцевого самоврядування. Рекомендації зі складання номенклатури справ» та ін.

З учасниками семінару працювали: Гудловська Л.С. – начальникIMG_3157 загального відділу апарату облдержадміністрації; Циц С.В. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради, к.держ.упр.; Яцковський С.В. – директор Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»; Бурдуваліс К.М. – заступник директора Державного архіву області та ін.

По завершенню навчання вручені сертифікати. А також слухачі отримали інформаційні добірки на електронних носіях.