Відповідно до спільного розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації та голови Хмельницької обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2017 році» № 15/2-о/2017-рс передбачено навчання керуючих справами органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад.

DSCN342715-17 березня 2017 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів організовано тематичний короткостроковий семінар «Практичні аспекти децентралізації та формування спроможних громад» для керуючих справами органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад.

Упродовж трьох днів навчання слухачі мали змогу обговорити разом із викладачами-практиками багато тем та питань, що стосуються їх повсякденної роботи. Це і питання ведення діловодства в об’єднаних територіальних громадах, і практичні аспекти організації діяльності виконавчого комітету в ОТГ, і законодавчі зміни в сфері місцевого самоврядування, і особливості роботи із зверненнями громадян тощо.

Також у межах семінару організовано практичне заняття «Інформаційно-комунікаційні технології в роботі керуючих справами органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад», яке провела Требик Л.П. — старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр.

По завершенню навчання всім учасникам вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.