27-28 листопада 2018 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів організовано тематичний короткостроковий семінар “Реабілітаційні установи для осіб (дітей) з інвалідністю Хмельниччини в головних аспектах своєї діяльності у 2018 році” для директорів центрів соціальної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

Зі слухачами працювали представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: заступник директора Департаменту – Гурина Л.І., начальник відділу стаціонарних установ та надання соціальних послуг – Мамрега Н.О., головний спеціаліст відділу організації діяльності стаціонарних установ та надання соціальних послуг – Лютовська Т.М., начальник відділу з питань персоналу та правового забезпечення – Венгер С.М., начальник відділу звернень громадян та адміністративно-господарської діяльності – Бленда Т.В., головний фінансовий експерт з умов праці – Дудченко М.Б. Також до навчального процесу були залучені: Савчук К.А. – радник з питань регіонального розвитку Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»; Кіян Ю.Ю. – лікар-невролог Хмельницького обласного центру МСЕ; Бондарук Н.М. – заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи та ЛТЕ; Іваніцький О.П. – завідуючий навчально-тренувального відділу Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; Третяк В.А. – регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в області.

З учасниками семінару проведено анкетування в межах соціологічного дослідження «Якість навчально-організаційного процесу в ХЦППК», яке дало можливість їм оцінити організацію навчального процесу та його змістовне наповнення, висловити свої думки щодо ефективності проведення занять. Аналіз анкет підтвердив потребу щорічного підвищення кваліфікації слухачів даної категорії.

По завершенню навчання всі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка.