З 30 вересня по 04 жовтня 2015 року на базі Хмельницького університету управління та права проходить 2 семінар з оцінки якості виконання міжнародного ТЕМПУС проекту із запровадження спеціалізації на магістратурі з економічного права та альтернативного вирішення спорів (TRADIR).
Головним координатором проекту є Університет Потсдаму (Німеччина), найбільший університет землі Бранденбург.
Партнерами проекту також є Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (координатор по Україні), Львівський національний університет ім. І.Я.Франко, Білоруський державний університет (регіональний координатор проекту), Білоруський республіканський союз юристів, Гродненський державний університет ім. Я. Купали (м. Гродно, Білорусія), Університет Лінк Кампус (м. Рим, Італія), Університет Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), Вільнюський університет (м. Вільнюс, Литва), Вища шкода ім. Б. Марковського (м. Кельце, Польща).
Директор Хмельницького центру ППК Микола Баюк взяв участь у відкритті семінару та в обговоренні питань підвищення професійної та педагогічної кваліфікації викладачів в країнах-партнерах та модернізації викладацької інфраструктури.
В межах проекту заплановано низку заходів, спрямованих на розробку нових та вдосконалення існуючих програм з підготовки юристів, шляхом впровадження модуля з альтернативного вирішення спорів у ході підготовки магістрів, а також розробку і написання навчальних посібників для забезпечення навчального процесу за відповідною спеціалізацією.
Проект розраховано на 3 роки (01.12.2013-30.11.2016).