Відповідно до спільного Розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради «Про організацію навчання у ХЦППК у 2015 році» №38/7-о/2015-рс від 27.01.2015 року на базі Хмельницького центру ППК відбувся тематичний постійно діючий семінар «Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні».
Під час зустрічей 02-04 вересня 2015 року слухачі мали можливість прослухати наступні теми: «Система закупівель за державні кошти. Громадський контроль у сфері закупівель. Оскарження процедур закупівель»; «Порядок організації та проведення конкурсних торгів»; «Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні закупівель; «Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення державних закупівель» та інші.
У межах даного семінару Центр продовжує співпрацювати з такими викладачами:
— Луцюк Віталій Валерійович – начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
— Решетніков Юрій Михайлович – заступник головного бухгалтера Державного науково-дослідного інституту митної справи.
— Яворський Володимир Станіславович – заступник начальника Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області.
— Намистюк Олег Борисович – прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури Хмельницької області.
Вперше слухачам була запропонована тема «Електронні торги: теорія і практика», яку розкрила Требик Людмила Петрівна — старший викладач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Хмельницького університету управління та права.
По завершенню семінару всі учасники пройшли тестування та отримали сертифікати державного зразка.