10 грудня 2015 року методист відділу наукової роботи та міжнародної співпраці Гриб Ю.І. взяла участь у круглому столі на тему «Права людини в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», який відбувся в Хмельницькому університеті управління та права.
Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулись: перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Процюк В.В., начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Худняк В.А., ректор Хмельницького університету управління та права Омельчук О.М.
Під час зустрічі обговорено проблематику соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, питання шляхів подолання бідності, розглянуто практику Європейського суду з прав людини та інші питання.
У ході круглого столу відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу на кращу організацію діяльності юридичних клінік області (дипломом ІІ ступеня нагороджено юридичну клініку Хмельницького інституту МАУП та дипломом І ступеня юридичну клініку ХУУП).