З 15 по 17 грудня 2015 року у стінах Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулася перша сесія Школи молодого керівника юстиції, в якій взяли участь новопризначені начальники та заступники начальників територіальних управлінь юстиції.

З вітальним словом під час відкриття даного заходу виступили начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк та заступник директора Центру ППК Тетяна Гаман.

Протягом трьох днів зі слухачами працювали викладачі Хмельницького університету управління та права, працівники відділів Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. Ноу-хау для такого роду заходів став тренінг коуча з Києва, кандидата економічних наук, доцента Лукіна Сергія Юрійовича. Слухачі в режимі інтерактивного діалогу, через виконання завдань тренера знайомились з темами: «Лідерство в сфері державної служби» та «Запобігання виникненню конфліктних ситуацій».

Відповідно до затвердженої програми передбачається проведення у 2016 році ще двох сесій навчання.