26-27 листопада 2015 року в м. Одеса було проведено Міжнародну конференцію «Вибори відбулися. Що далі?», яку організував Фонд Ганса Зайделя. Хмельницький центр ППК представляв директор М.І. Баюк.
Метою конференції було обговорення результатів місцевих виборів і перспектив діяльності не обраних і обраних міських і селищних голів, актуалізація потреби малих міст і селищ, а також об’єднаних громад у контексті децентралізації влади та європейської перспективи.
У конференції взяли участь 70 осіб: представники Фонду Ганса Зайделя; представники Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні; баварські експерти з питань місцевого самоврядування; представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; представники Одеської облдержадміністрації та облради; представники Одеської міської ради; найактивніші та найбільш успішні учасники проектів Фонду Ганса Зайделя — міські та селищні голови з Львівської, Дніпропетровської, Чернігівської, Івано-Франківської, Вінницької та Тернопільської областей; представники Дніпропетровського та Одеського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України; директори окремих обласних центрів підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування; представники ГО «Інститут врядування» та громадських організації з Львівської, Дніпропетровської, Івано-Франківської та Вінницької областей.
Із привітаннями до учасників заходу звернулися: Даніель Зайберлінг – регіональний керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії; Міхаель Шмідмайр – референт з питань політики Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні; Александер Маркус – Делегат німецької економіки в Україні, Уповноважений баварської економіки в Україні; Євтушенко Лідія Григорівна – начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
У ході зустрічі обговорювалися такі теми: 1) Огляд результатів виборів. Нові можливості для обраних і необраних. 2) Залучення громадян до управління територією. Ефективні комунікації та контроль громадськості за діяльністю органів місцевого самоврядування. 3) Об’єднані громади: сьогодення та перспективи. 4) Співпраця громад задля сталого розвитку. Асоціації у місцевому самоврядуванні як консолідований ресурс сталого розвитку.