У період з 02 по 04 лютого на базі Хмельницького центру ППК відбулося підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері державних закупівель за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні».

Для даної категорії слухачів висвітлювались такі теми: «Система закупівель за державні кошти. Громадський контроль у сфері закупівель. Оскарження процедур закупівель», «Повноваження та функції членів комітетів з конкурсних торгів», «Порядок організації та проведення конкурсних торгів», «Електронні торги: теорія і практика», «Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні закупівель» та ін.

Вперше для учасників семінару організовано практичне зняття «Система електронних державних закупівель в Україні ProZorro» в комп’ютерному класу Центру, яке провела Требик Л.П. — старший викладач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Хмельницького університету управління та права. Практична складова навчання особливо сподобалась слухачам, вони мали можливість ознайомитись з процедурою проведення електронних торгів.

По завершенню семінару всі учасники пройшли тестування та отримали сертифікати державного зразкаIMG_1834IMG_18422.