На теперішній час в Україні відбувається активне реформування економіки в цілому, у тому числі системи державних закупівель. Механізм проведення процедур закупівель став одним із ключових елементів підвищення ефективності державної економічної політики.

18-20 квітня 2016 року на базі Хмельницького ЦППК відбулося навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні».

IMG_2003Під час семінару розглядались такі теми: «Електронні торги: теорія і практика», «Порядок організації та проведення конкурсних торгів», «Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні закупівель», «Повноваження та функції членів комітетів з конкурсних торгів», «Система електронних державних закупівель в Україні ProZorro» та ін.

Слід зауважити, що закупівля товарів, робіт і послуг за державні кошти є досить складним та тривалим процесом, який потребує відповідних знань та належного законодавчого врегулювання, тому проведення подібних навчальних заходів є необхідним елементом професійного росту членів комітетів з конкурсних торгів.

По завершенню семінару слухачам вручені сертифікати державного зразка.