З 4 по 8 квітня 2016 року проходив І етап навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації бухгалтерів об’єднаних територіальних громад.

Найбільшу кількість навчальних годин слухачі працювали у формі тематичних зустрічей, які провели викладачі-практики, зокрема: Яцковський С.В. – директор Хмельницького регіонального офісу реформ, Карпенко І.М. – начальник відділу доходів та економічного аналізу Департаменту фінансів облдержадміністрації, Панасюк М.В. – заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради, Даньковська Н.П.начальник сектору надання матеріального забезпечення Виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та інші.

IMG_1975Лекційний матеріал бухгалтерам об’єднаних територіальних громад представили викладачі Хмельницького університету управління та права Когут О.В розкрила тему «Нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні», Гуменюк О.Г. розкрила психологічні аспекти ділового спілкування посадових осіб місцевого самоврядування та запобігання виникненню конфліктних ситуацій, а практичні заняття «Система електронних державних закупівель в Україні ProZorro», «Інтернет сервіси та ресурси для бухгалтера об’єднаної територіальної громади» провела Требик Л.П. – старший викладач державного управління та місцевого самоврядування ХУУП.

Слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної роботи, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.