6-8 вересня 2016 року на базі Центру проходив тематичний короткостроковий семінар «Практичні аспекти професійної діяльності старост об’єднаних територіальних громад області» для старост Сатанівської та Дунаєвецької селищних об’єднаних територіальних громад.

dscn1767Семінар відкрили: начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Ніконішин В.Л. та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.держ.упр. Баюк М.І.

Протягом триденного навчання слухачі отримали практичні знання щодо особливостей функціонування об’єднаних територіальних громад з урахуванням змін до чинного законодавства, порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування, використання сучасних інтернет-технологій; дізнались про електронні сервіси Міністерства юстиції України, вплив адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади на зміну земельних відносин та ін.

dscn1770Вперше старостам була запропонована тема «Проектна діяльність – важлива складова розвитку громади», яку розкрила начальник навчально-методичного відділу Центру Войт М.І.

Говорячи про власні враження та корисність семінару практично всі слухачі підкреслили, що вони отримали низку нових знань у різних напрямах діяльності, багато корисної та цікавої інформації, консультацій, відповідей на запитання.