Саме під такою назвою 3-4 грудня 2018 року в Києві проходила Міжнародна конференція, учасницею якої була заступниця директора Хмельницького центру ППК — Тетяна Гаман.

Невід’ємною складовою реформи державного управління в Україні є побудова ефективної системи професійного навчання державних службовців. Під час конференції обговорювалися питання модернізації державної служби та професійної підготовки державних службовців, розроблення та запровадження ефективних навчальних програм, поєднання спроможності держави та ринку в навчанні державних службовців та багато інших. Було розглянути кращі практики таких країн, як Польща, Естонія, Франція, Латвія, Ірландія, Велика Британія, Ізраїль.

Також, у перший день роботи конференції відбулася урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращий державний службовець 2018».

В рамках роботи Міжнародної конференції «Навчання та розвиток на державній службі: досвід інших країн для України» 4 грудня відбувся Воркшоп: Лідерство в державному управлінні, в межах якого розглядалися питання: «Як визначити майбутніх лідерів у державному управлінні, та як працюють з ними в інших країнах?», «Як розробити та впровадити програму лідерства на державній службі?»