У період з 11 по 15 квітня 2016 року на базі Хмельницького Центру ППК відбувалось підвищення кваліфікації за професійною програмою І етапу навчання юристів об’єднаних територіальних громад.

IMG_1984Упродовж 5-ти днів семінару слухачі отримали практичні знання з різних сфер діяльності, зокрема щодо особливостей функціонування об’єднаних територіальних громад з урахуванням змін до чинного законодавства, тенденцій розвитку трудового законодавства у проекті Трудового кодексу України, надання адміністративних послуг в контексті децентралізації та реформування структури громад; дізнались про порядок підготовки нормативних актів в частині прийняття рішень про ставки надходжень місцевих податків і зборів до місцевих бюджетів, нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні та ін.

IMG_1990До реалізації програми семінару залучались керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та обласної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники прокуратури Хмельницької області, Хмельницького місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, викладачі Хмельницького університету управління та права.

IMG_1995Під час навчання велись жваві дискусії навколо проблем, що виникають у юристів ОТГ на сьогодні. Слухачі спілкувалися та обмінювались власним досвідом, ставили питання та отримували кваліфіковані відповіді.

По завершенню ІІ етапу семінару, який відбудеться у жовтні  його учасники отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.