Завершився другий етап онлайн-навчання за професійною програмою дистанційного підвищення кваліфікації працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, які працюють перший рік на державній службі.

За новими правилами організації підвищення кваліфікації провайдери оприлюднюють свої навчальні програми на «Порталі управління знаннями» і замовники навчання можуть обрати надавача освітніх послуг за межами своєї області. Цим і скористалося Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області – замовивши навчання у нашому Центрі.

Хмельницький РЦПК намагався організувати навчальний процес максимально ефективним і результативним, використати доступні в даний час технології дистанційного навчання та узгодити вибір тем із потребами і бажаннями замовника.

До навчального процесу були запрошені авторитетні викладачі: і досвідчені управлінці-практики Хмельниччини, і науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, які мають великий досвід роботи із дорослими слухачами, і колеги слухачів із управління Пенсійного фонду в Тернопільській області — керівники управлінь і відділів та перший заступник начальника Головного управління.

Особлива увага була приділена питанням сучасних підходів до управлінської діяльності, комунікативній компетентності державних службовців та особливостям організації роботи працівників Пенсійного фонду відповідно до наданих повноважень та норм чинного законодавства.

Після проходження за допомогою Google-форм підсумкового контролю всі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка.