22 червня на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання адміністраторів управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради за програмою тематичного короткострокового семінару/тренінгу «Проективні методики як сучасний інструмент формування та розвитку особистих та професійних компетенцій працівників ЦНАП».

У ході навчання розглядались такі теми: «Метафоричні асоціативні карти (МАК) як засіб самодослідження та пошуку внутрішніх ресурсів (з використанням проективних методик)»; «Психологічні аспекти роботи з клієнтами»; «Майстер-клас з командоутворення (з використанням проективних методик)» та ін.

Зі слухачами працювали: Вільчинська С.Б. – психолог, бізнес-тренер, спеціаліст з проективних методик, член Міжнародної Психологічної Асоціації Проективних Методик (представник в Хмельницькій області); Аніськов С.М. – гештальт-терапевт та ін.

Під час закриття семінару відбулося підведення підсумків і обговорено результати навчання. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.