4 листопада 2016 року в актовій залі Старосинявської райдержадміністрації відбувся виїзний семінар.

Із вступним словом до учасників семінару звернувся селищний голова Старосинявської об’єднаної територіальної громади Михайло Здебський, який наголосив на необхідності проведення таких семінарів для подальшого удосконалення роботи та використання отриманої інформації у практичній діяльності.

Про організаційно-правові засади діяльності депутатів та депутатську етику розповіла керуючий справами виконавчого апарату обласної ради В.М. Поліщук.

Із особливостями здійснення державних закупівель через систему «ProZorro» ознайомила старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права Л.П. Требик.

Спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Ю.А. Жураковська виступила з темою «Дотримання Закону України “Про запобігання корупції” в частині декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, а також запобігання виникненню конфлікту інтересів у вищезазначених осіб».

Про вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування розповіла державний нотаріус Старосинявської районної державної нотаріальної контори О.О. Гоменюк.

Учасники семінару отримали відповіді на ряд своїх запитань, а після підведення підсумків ще і сертифікати про підвищення кваліфікації