19-20.03 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання державних службовців Головного управління та  територіальних органів Держгеокадастру у Хмельницькій області за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання діяльності органів Держгеокадастру в сучасних умовах».

У ході навчання розглядались такі теми: «Актуальні питання регулювання  земельних відносин в сучасних умовах»; «Розвиток електронного врядування: компетентністний підхід»; «Децентралізація державного управління та реформування державної служби в Україні»; «Відкритість та прозорість органів влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації»; «Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням»; «Актуальність ведення Державного земельного кадастру на території Хмельницької області» та ін.

Зі слухачами працювали: Вжешневський О.В. – заступник начальника-начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в області; Требик Л.П. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування ХУУП, к.держ упр.; Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у.; Вінер М.В. – завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату ОДА; Ковальчук Ю.С. – начальник відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в області та ін.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.