21-23.02 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівників відповідних комунальних закладів органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад за програмоютематичного короткострокового семінару «Реалізація державної політики в сфері надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді».

У ході навчання розглядались такі теми:«Реалізація державної політики щодо сім’ї, дітей та молоді в умовах адміністративної реформи»; «Здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю в умовах проведення адміністративно- територіальної реформи»; «Співпраця служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в аспекті захисту прав дитини»; «Основні аспекти впровадження Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»; «Державні соціальні допомоги. Роль центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в процесі контролю за використанням державних допомог при народжені дитини та одиноким матерям»; «Роль центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у впровадженні патронату та наставництва в області»та ін.

На базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодідля слухачів організовано практичне заняття «Надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді відповідно до державних стандартів».

Зі слухачами працювали: Власюк Тетяна Михайлівна – директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Магур Ніна Іванівна – начальник служби у справах дітей облдержадміністрації; Тимофіїв Любов Ларіонівна – начальник відділу державної допомоги та реалізації сімейної політики Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Мельник Наталія Валентинівна – заступник директора-начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ін. Куратором даної групи була Гриб Юлія Ігорівна – методист навчально-організаційного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.